Соціальний захист
опубліковано 21 листопада 2023 року о 16:15

Відповідно до листа Національної сервісної служби України
від 15.11.2023 № 0000-00402-0/34468 щодо проведення опитування “Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі”, повідомляємо.

Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії „16 днів проти насильства” та на виконання Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року проводиться опитування „Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі”.

Опитування здійснюється з метою збору даних про наявність та ефективність сервісів підтримки для постраждалих осіб, а також з метою виявлення прогалин у механізмі взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Опитування у форматі анкети у Google Forms буде доступне до 24 листопада 2023 року (включно) за посиланням: https://forms.gle/NfQB2uxXQtKasW4M6 або за QR- кодом.

Опитування _QR-код.pdf
5839_дод3.pdf


АКЦІЯ «ДОБРО ЛЮДЯМ!»

З 1 березня 2022року в Комунальному закладі «Центр соціальних послуг «Крок назустріч» Томаківської селищної ради стартує акція «Добро людям» ! В сьогоднішній нелегкий час не кожна людина має змогу купити собі одяг та взуття в магазині, тому зараз важливо допомагати один-одному. Просимо всіх небайдужих жителів громади, якщо у вас є речі в хорошому стані, які вже не актуальні особисто для вас, приносьте їх до Банку одягу - вони знайдуть своїх нових власників, адже діяльність нашого Центру направлена на допомогу самотнім людям похилого віку, багатодітним родинам та людям які перебувають у скрутному становищі. Приймаємо дорослі та дитячі речі, взуття, канцелярію, іграшки, теплий одяг, постільну білизну тощо. Ми вдячні кожному хто долучиться до благодійності. Допомагаючи іншим, ми допомагаємо самим собі. Робити добро треба від усього серця, тоді ці справи будуть приносити усім радість!

Бережіть себе і близьких!

 #ІванКалашник #Крокназустріч#Томаківка
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

ЗАПРПОШУЄМО СКОРИСТАТИСЯ ЗАСОБАМИ ПЕРЕСУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ В ПУНКТІ ПРОКАТУ

      У рамках співпраці Томаківської селищної ради з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ проєкт «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» Томаківській громаді було передано технічні та інші засоби реабілітації.

      Це дало змогу відкрити при Комунальному закладі «Центр соціальних послуг «КРОК НАЗУСТРІЧ» Томаківської селищної ради пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання громадянам  Томаківської та Мирівської громад послуг з прокату таких засобів  з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян,що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв’язку з похилим віком або хворобою.

      В пункті прокату на теперішній час є в наявності   крісло колісне універсальне без двигуна,  крісло-каталка з санітарним оснащенням , крісло-стілець без колес , милиці ліктьові, милиці пахова , палиця з ручкою,   палиця з регулюванням висоти ,тростина для незрячих, ходунки рамки (без колес),  ходунки складні з колесами, сходинки для ванни подвійні,з поручнем .

       Для отримання послуг з прокату засобів реабілітації громадянам необхідно звернутися до відповідального працівника КЗ ЦСП «Крок назустріч»  за адресою смт. Томаківка вул. Лікарняна, 2В.

Детальну інформацію громадяни можуть отримати за телефоном (097)2118927

Бережіть себе і близьких!

 #ІванКалашник #Крокназустріч#Томаківка

       В часи толерантності, рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги приємно відзначати Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

     Головна мета Міжнародного дня прав люди – торжество в усьому світі понять свободи, безпеки і чесності людей по відношенню один до одного.

      За роки незалежності наша країна міцно закріпила у світі статус вільної демократичної держави, громадяни якої мають рівні права та свободи. Недарма Конституцією України  визначено людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпеку  найвищою соціальною цінністю.

     Розвиток нашої громади та й усієї України неможливий без дотримання гарантованих Конституцією України прав і свобод людини. Тож поважаймо і цінуймо один одного аби підростаюче покоління зростало в безпечному світі.

 

Шановні волонтери!

 

5 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера.

Це свято тих, хто за покликом серця, за моральним обов’язком йде на допомогу іншим, не чекаючи подяк та винагород, усвідомлюючи свою важливу і відповідальну місію.

Щира вдячність кожному волонтеру, хто дарує людям найважливіше — надію, турботу та любов. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, поранених та переселенців. Ви простягаєте руку допомоги, наповнюєте надією зневірені серця, доводите, що навіть одна добра справа здатна змінити суспільство на краще.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших на благо процвітання та миру в Україні.З повагою

Томаківський селищний голова                                  Іван КАЛАШНИК  З 25 листопада стартувала Всесвітня акція «16 днів проти насильства». Упродовж  цих 16 днів акцентується увага на важливості подолання будь-яких форм насильства у громадській чи приватній сферах, що є порушенням прав людини. Дати початку та завершення акції вибрані не випадково, вони створюють символічний ланцюжок:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

29 листопада – Міжнародний день захисників прав жінок;

1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день за відміну рабства;

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Проблема насильства є досить гострою для України та має такі форми прояву:

Домашнє насильство – це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однієї людини над іншою.

Фізичне насильство: ляпаси, потиличники, кусання, удушення, штовхання, побиття….

Психологічне насильство: словесні образи, крики, приниження, залякування, шантажування….

Сексуальне насильство: примус до статевих контактів, зґвалтування, примус до небажаних форм статевих контактів, примус до спостереження за статевим контактом кривдника з іншими, залучення до порно-індустрії.

Економічне насильство: обмеження у доступі до власних коштів, утиски свободи використання коштів, позбавлення житла, їжі, одягу, заборона навчатися або обирати місце роботи.

Домашнє насильство – це не внутрішньо сімейна справа чи особливості родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати!

Не мовчить і Ви! Пам’ятайте, що під загрозою Ваше здоров’я та життя.

Телефонуйте в поліцію – 102 та на Національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства – 0800500335 або 386 (з мобільного).


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux